Nå er vi godt inne i 2021 med de samme korona-utfordringene som i fjor.
Markeder vi bruker å være på er avlyste, så vi popper opp med utebutikk hjemme hos oss selv igjen.
Sted: Volhaugvegen 18, Garpa, Verdal.
Tid: hver lørdag kl 11.00-15.00.
Velkommen innom!
Er du ikke i nærheten? Klikk deg videre til vår nettbutikk.
—————
Våren og sommeren 2020 hadde vi utebutikken 14. lørdager:
Velkommen til vår utebutikk i Verdal! Dette er et grep vi har tatt i korona-tida, og responsen har vært overveldende.
Vi har utebutikk i Volhaugvegen 18 i Verdal stort sett hver lørdag mellom klokka 11 og 15. Er du i nærheten, er du hjertelig velkommen innom. Vi passer på at du får en trygg og god handel.
Vi har nå alle våre olivenoljer på lager; extra virgin og olivenoljer med appelsin, sitron eller chili. Grønne oliven med stein, krydder, lakrispulver mm.
Vi har også de ferske sazizzapølsene; mild, sterk og ekstra sterk. Og i tillegg de sterke spekepølsene og ølpølsene.
Gjesteutstillere -20
Nå når markedene rund omkring i regionen er avlyst, har vi valagt å prøve en ny vri; å arrangere utebutikk her ute der vi bor.
Kundene våre har tatt imot dette stuntet i korona-tida med åpne armer. Vi har også tatt imot gjesteutstillere. Har du lyst til å komme hit og har et minimarked med oss?
Har du spørsmål? Send til lise@goldofitaly.no
Tidligere gjesteutstillere i -20
9. mai: Vuku Gårdsmeieri.
2. mai: Uthaug Fisk.
25. april: Vuku Gårdsmeieri.
18. april: Inderøyhonning.
11. april: Inderøy Mosteri.